Hovedseksjon

Ledelse og ansatte

Rektor


Ingrid Tyldum

Assisterende rektor


Margrete Dahl
Ansvar for 8. trinn (8AB), 9. trinn og mottaksklassen

Eksamensansvarlig

Undervisningsinspektør

Øystein Nordeng
Ansvar for 8. trinn (8CI), 10. trinn og E-klassen

Avdelingsleder

Zika Vitalyos Kalentics
Ansvar for spesialavdelingen

Rådgivere

Øyfrid Haldorsen, 8AB, 9. trinn, E-klassen, mottaksklassen

Maivand Sandan, 8CI, 10. trinn, spesialavdelingen

Administrasjon

Kari Schie, konsulent

Ana Pique Kulsrud, økonomikonsulent

Momna Chaudhry, sekretær og vikarinnkaller

Einar Vågmo, IKT-ansvarlig (Experis)

8. trinn

8A/8B kontaktlærere

Ragnhild Heggem Blackman

Sergen Kilinc

Sanaz Rezvany Hesary

Jakob Heian Ringdal

8C/8I kontaktlærere

Hanna Fjukstad Hansen (trinnkoordinator)

Ingunn Mathiesen

Alex Nelson

Robert Valenti

Faglærere: 

9. trinn

9A/9I kontaktlærere

Heleen K. Dhoski

Omar Nabhani

Chrysoula (Silja) Nasi

9B/9C kontaktlærere

Lydia Berhe

Magnus Istad

Usman Khilji

Martine Smerud (trinnkoordinator)

Faglærere: Nahid Muhammedi (mat og helse) Hildegunn Raknerud (mat og helse), 

10. trinn

Kontaktlærere

10A Hallvard Eggestad (trinnkoordinator)

10B Jeen K. Dhoski og Tollef Kristensen

10C Claudio Pinto og Simge Caglar

10D Serok Karim og Maren Olstad

10I Christian Eriksen

Faglærere: Sahak Sahakian (kunst og håndverk), Toril Kilde (produksjon for scene), Nahid Muhammedi (matematikkgruppe), Hildegunn Raknerud (norskgruppe), Khalil Ahmad (urdu og støttelærer)

 

E-klassen

Dipika Dhawan, Bjørn-Espen Ringdal 

Språk og arbeidslivsfag (alle trinn)

  • arbeidslivsfag: Hildegunn Raknerud (8. og 10. tr.) og Nahid Muhammadi (9. tr.) 
  • engelsk fordypning: Alex Nelson (8. tr.), Heleen Dhoski (9. tr.), Kamilla Hokland (10. tr.)
  • fransk: Paul Epe
  • spansk: Claudio Pinto
  • tysk: Hanna Fjukstad Hansen
  • urdu: Khalil Ahmad

Mottaksklasse (M-klassen)

kontaktlærer: Katinka Ramberg

 

Spesialavdelingen (S-klassen)

Kontaktlærere:

Ceilja Mckenzie Ingbre, Marie Vangen Iversen, Eirik Lieng, Ingvald Straume, Kaja Steen Tomtum

Faglærer: Edith Jursberg

Øvrige ansatte:

Maryam Ashfaq, Liv Lunde Dedekam, Jarl Eriksen, Jasdeep K. P. Gihlemoen, Dejan Jevtic, Simen Roen, Linn C. Sem 

Miljøteamet

Mohamoud Osman Egeh, Katerina Golabek Mikic, Mohammad Mohsin, Anett Vaardal (teamkoordinator)